Bank Pocztowy laureatem nagrody gospodarczej rankingu „Lubię bo polskie 2018”

Bank Pocztowy w liczbach, Nowości, zmiany, wyróżnienia dla oferty, Promocje, marketing, sponsoring, O Banku Pocztowym

W organizowanym przez Polskie Radio rankingu „Lubię bo polskie 2018” 2. miejsce w kategorii "Najlepsza polska usługa 2018" uzyskało Bliskie Konto Pocztowe z oferty Banku Pocztowego. Celem rankingu jest promowanie polskich towarów  i usług, a także wspieranie rodzimych przedsiębiorców, przyczyniających się do rozwoju krajowej gospodarki.

W minioną środę 28 listopada 2018 r. w studiu muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej wręczono statuetki i dyplomy w 6 kategoriach organizowanego przez Polskie Radio rankingu „Lubię bo polskie 2018”. Zaszczytne 2. miejsce w kategorii „Najlepsza polska usługa 2018” zajęło Bliskie Konto Pocztowe Banku Pocztowego - nowoczesny, wygodny, a dzięki liczącej ok. 4700 placówek Banku Pocztowego i Poczty Polskiej także powszechnie dostępny, rachunek bankowy.

Decyzję o przyznaniu nagród podejmowała kapituła złożona z naukowców i ekspertów zajmujących  się na co dzień problematyką ekonomiczną i gospodarczą.

- Bliska, przyjazna i bezpieczna bankowość to wizja towarzysząca codziennej działalności Banku Pocztowego. Dlatego czujemy się zaszczyceni, że Bliskie Konto Pocztowe zostało docenione w tym prestiżowym rankingu. Jesteśmy polskim bankiem i dokładamy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów, a podejmowanym przez nas inicjatywom zawsze towarzyszy dbałość o rodzimą gospodarkę – mówi Robert Kuraszkiewicz, wiceprezes Zarządu Banku Pocztowego, który w imieniu Banku odebrał nagrodę.

Decydując się na konto w Banku Pocztowym ok. 70% Klientów wybiera w 2018 r. właśnie Bliskie Konto Pocztowe. Co ważne z punktu widzenia misji Banku związanej z zapobieganiem wykluczeniu finansowemu Polaków, ponad 50% tych kont  otwieranych jest w miejscowościach do 50 tys. mieszkańców.

Drukuj komunikat