Nowa placówka Banku Pocztowego w Bielsku-Białej już otwarta

Bank Pocztowy w liczbach, Nowości, zmiany, wyróżnienia dla oferty, Promocje, marketing, sponsoring, O Banku Pocztowym

21 listopada br. odbyło się uroczyste otwarcie nowej placówki Banku Pocztowego w Bielsku-Białej.  W najbliższym czasie Bank planuje otworzyć dziesięć nowych placówek na terenie kraju.

Nowo otwarta placówka Banku Pocztowego znajduje się przy ul. 1 maja 2 w Bielsku-Białej, na terenie Urzędu Pocztowego Bielsko-Biała 1. Uroczyste otwarcie placówki odbyło się we wtorek 21 listopada 2018 r. z udziałem przedstawicieli Banku Pocztowego, Poczty Polskiej, lokalnych instytucji i firm oraz zaproszonych gości i Klientów.

- Bank Pocztowy realizuje misję świadczenia powszechnego dostępu do bankowości. Dlatego
z radością i satysfakcją otwieramy dziś nową placówkę w Bielsku-Białej, zapraszając do niej wszystkich klientów ceniących dostępność placówek Banku Pocztowego i Poczty Polskiej oraz oferowanych w nich nowoczesnych usług
finansowych – powiedział Paweł Kopeć, Członek Zarządu Banku Pocztowego podczas uroczystego otwarcia placówki.

Dostępna dla Klientów oferta Banku Pocztowego obejmuje rachunki-oszczędnościowo-rozliczeniowe, karty do kont (Najładniejsza polska karta 2017), karty kredytowe, zagraniczne przekazy pieniężne, kredyty gotówkowe i hipoteczne, depozyty i konta oszczędnościowe, fundusze inwestycyjne oraz ubezpieczenia. Bank rozwija się także w zakresie rozwiązań dla mikro, małych i średnich firm oraz klientów instytucjonalnych – w tym z obszaru mieszkalnictwa.

Bank Pocztowy planuje do w najbliższym czasie otworzyć 10 nowych placówek.

Należący do Grupy Poczty Polskiej Bank Pocztowy obecny jest na rynku od 1990 roku. Oferuje proste i bezpieczne produkty finansowe w przyjaznej cenie, poprzez liczącą ok. 4,7 tys. placówek sieć Poczty Polskiej i Banku, a także szybką, bezpieczną i nowoczesną bankowość cyfrową – EnveloBank.

Dzięki swojej dostępności, zgodnie z przyjętą strategią rozwoju, Bank Pocztowy chce być liderem bankowości detalicznej w Polsce regionalnej, bankiem chętnie wybieranym przez rodziny i mikrofirmy oraz uczestników rynku e-commerce, liczącym się partnerem inicjatyw rządowych i społecznych oraz integratorem i głównym dostawcą usług finansowych w Grupie Poczty Polskiej. 

 

Drukuj komunikat