Z Bankiem Pocztowym Warto Bezgotówkowo

Bank Pocztowy w liczbach, Nowości, zmiany, wyróżnienia dla oferty, Promocje, marketing, sponsoring, O Banku Pocztowym

Dokonywanie płatności kartą do konta Banku Pocztowego daje Klientom dodatkowe korzyści – m.in. możliwość uzyskania do 50 zł/miesięcznie zwrotu za zakupy w ramach Programów Poczta Pełna Korzyści. Bank Pocztowy wspiera kampanię Dzień Płatności Bezgotówkowych - przypadający na 16 października 2018 r.

Poczta Pełna Korzyści to trzy Programy Banku Pocztowego promujące płatności bezgotówkowe kartą z logo Banku Pocztowego i Poczty Polskiej. Łącznie dają Klientom możliwość zyskania do 50 zł/miesięcznie zwrotu za zakupy dokonywane kartą oraz zniżki na wybrane ubezpieczenia. W Dniu Płatności Bezgotówkowych zainicjowanym przez Koalicję na Rzecz Obrotu Bezgotówkowego i Mikropłatności, Bank Pocztowy przypomina o niektórych korzyściach płynących z korzystania z bezgotówkowych form płatności.

- Bank Pocztowy kolejny rok z rzędu jest zaangażowany w tę edukacyjną inicjatywę. Posiadamy w ofercie atrakcyjne rozwiązania promujące korzystanie z karty do konta i podobnie jak inicjatorom kampanii, zależy nam na budowaniu świadomości korzyści z tego płynących. Jednocześnie nadmienię, że karta z logo Banku Pocztowego i Poczty Polskiej uznana została za Najładniejszą polską kartę 2017 roku – mówi Karolina Stefanowicz, Dyrektor Departamentu Produktów Depozytowych i Ubezpieczeń Banku Pocztowego.

Program Pocztowe Korzyści pozwala na zyskanie nawet 30 zł/miesięcznie za płatności kartą do konta Banku Pocztowego w placówkach Poczty Polskiej i na www.envelo.pl.

Program Same Korzyści pozwala na zyskanie nawet 20 zł/miesięcznie za płatności kartą w punktach należących do wybranej z trzech kategorii: zdrowie, kultura, sport i rekreacja.

W ramach Programu Ubezpiecz Dom z Kartą i Zostań Bezpiecznym Turystą Klienci Banku Pocztowego mogą zyskać 10% zniżki na ubezpieczenie Bezpieczny Dom i Bezpieczny Turysta, jeżeli płatność dokonana zostanie kartą z logo Banku Pocztowego i Poczty Polskiej.

Więcej szczegółów o Programach Poczta Pełna Korzyści znaleźć można pod adresem: www.pocztapelnakorzysci.pl.

Drukuj komunikat