Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Bank po latach wraca do nazwy zespołu bydgoskiego Klubu

Bank Pocztowy w liczbach, Nowości, zmiany, wyróżnienia dla oferty, Promocje, marketing, sponsoring, O Banku Pocztowym

Pod nazwą „Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz” zespół siatkarek z Bydgoszczy będzie występował w najwyższej klasie rozgrywkowej przez co najmniej 2 sezony – 2018/2019 oraz 2019/2020. W oparciu o podpisaną 5 września 2018 r. Umowę Bank Pocztowy stał się oficjalnie Sponsorem Tytularnym Klubu.

Pojawienie się Banku Pocztowego S.A. jako Sponsora Tytularnego KS Pałac Bydgoszcz to efekt podpisanej 5 września br. Umowy Sponsoringowej między Klubem i Bankiem. Zgodnie z Umową, za wsparcie finansowe, jakiego Bank Pocztowy udzieli Klubowi, Zespół pod nazwą „Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz” występować będzie w Lidze Siatkówki Kobiet w sezonie 2018/2019 oraz 2019/2020. Umowa przewiduje możliwość przedłużenia na kolejny okres, dając Bankowi Pocztowemu pierwszeństwo decyzji o pozostaniu w nazwie Klubu.

- Cieszymy się, że po 16 latach Bank Pocztowy powrócił do nazwy siatkarskiego Klubu z Bydgoszczy. Jesteśmy jedynym ogólnopolskim bankiem z siedzibą w Bydgoszczy i mamy już wspólne z Klubem bardzo dobre doświadczenia sprzed lat. Z Bankiem Pocztowym w nazwie siatkarki Pałacu w 2001 roku zdobyły tytuł Wicemistrza Polski, a w 2000 roku wywalczyły Puchar Polski. Jestem przekonany, że wspólnie dostarczymy bydgoszczanom wielu sportowych emocji oraz powodów do dumy – mówi Paweł Kopeć, Członek Zarządu Banku Pocztowego.

- Klub Sportowy Pałac Bydgoszcz to marka która od 27 lat nieprzerwanie reprezentuje Miasto
w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Jesteśmy zadowoleni z pozyskania tak znaczącego partnera jakim jest Bank Pocztowy S.A. i liczymy na wieloletnią i satysfakcjonującą obie strony współpracę –
mówi Piotr Makowski, Prezes Zarządu KS Pałac Bydgoszcz S.A.

Umowa umożliwia Bankowi Pocztowemu m.in. korzystanie z logo Klubu oraz wizerunku Zawodniczek w realizowanych przez Bank działaniach promocyjno-reklamowych.

W czerwcu br., te dwie bardzo dobrze rozpoznawalne marki z Bydgoszczy – Bank Pocztowy S.A. i Klub Sportowy Pałac Bydgoszcz S.A. podpisały list intencyjny, którego efektem jest zawarta Umowa Sponsoringowa.

Drukuj komunikat