Bank Pocztowy i Klub Sportowy Pałac Bydgoszcz chcą ponownie wspólnie osiągać sukcesy

Bank Pocztowy w liczbach, Nowości, zmiany, wyróżnienia dla oferty, Promocje, marketing, sponsoring, O Banku Pocztowym

13 czerwca 2018 r. dwie bardzo dobrze rozpoznawalne marki z Bydgoszczy – Bank Pocztowy S.A. i Klub Sportowy Pałac Bydgoszcz S.A. podpisały list intencyjny dotyczący współpracy o charakterze sponsoringowym w sezonie 2018/2019 oraz 2019/2020.

Podpisany 13 czerwca 2018 r. list intencyjny zakłada nawiązanie między Bankiem Pocztowym i KS Bydgoszcz współpracy o charakterze sponsoringowym, obejmującej mecze ligowe, pucharowe i towarzyskie Klubu w sezonie 2018/2019 oraz 2019/2020. Współpraca dwóch bydgoskich, cenionych firm jest szansą na rozwój Klubu z wieloletnią tradycją oraz wkładem Banku Pocztowego z siedzibą w Bydgoszczy w promocję Miasta Bydgoszcz poprzez inwestycję w profesjonalny sport.

- Bank Pocztowy jest jedynym ogólnopolskim bankiem z siedzibą w Bydgoszczy i jednym z największych pracodawców regionu, zatrudniającym w Bydgoszczy blisko 550 Pracowników. Przez lata bardzo dobrze współpracowaliśmy z Miastem, m.in. prowadząc rachunki miasta oraz  angażując istotne środki finansowe w realizowane w mieście przedsięwzięcia kulturalne i sportowe. Od lat z uwagi na siedzibę Banku jesteśmy jednym z największych podatników w Bydgoszczy. Dzisiejszy list intencyjny to nie tylko wyraz woli współpracy na sportowym boisku, ale także promocja lokalnego patriotyzmu i zachęta do wybierania i wspierania bydgoskich marek, jakimi są Bank Pocztowy i KS Pałac Bydgoszcz. Dlatego bardzo zależy nam na zacieśnianiu współpracy z Miastem oraz powrocie do osiągania wspólnie sukcesów – mówi Sławomir Zawadzki, Prezes Zarządu Banku Pocztowego.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu nawiązania współpracy. Bank Pocztowy, podobnie jak KS Pałac to jedne z najbardziej cenionych w Polsce bydgoskich marek z wieloletnią tradycją. Wspólnie, jak to już miało miejsce w przeszłości, możemy zrobić wiele dobrego dla bydgoskiej siatkówki – mówi Piotr Makowski, Członek Zarządu KS Pałac Bydgoszcz.

W przeszłości siatkarki KS Pałac Bydgoszcz, od 27 lat występujące w najwyższej klasie rozgrywkowej, osiągały największe sukcesy właśnie za czasów współpracy z Bankiem Pocztowym. W sezonie 2000/2001, wówczas jako Bank Pocztowy/GCB/Gazeta Pomorska zdobyły tytuł Wicemistrza Polski oraz w roku 2000 siatkarki z Bydgoszczy wywalczyły Puchar Polski.

Drukuj komunikat