e-Gazele Biznesu 2018 z Bankiem Pocztowym

Bank Pocztowy w liczbach, Nowości, zmiany, wyróżnienia dla oferty, Promocje, marketing, sponsoring

Już piąty rok z rzędu najdynamiczniejsze małe i średnie firmy rynku e-commerce w Polsce 22 listopada br. odebrały statuetki e-Gazel Biznesu 2018. Partnerem wydarzenia, od jego pierwszej edycji w 2014 r., jest Bank Pocztowy.

W tegorocznym rankingu e-Gazele Biznesu podczas uroczystej Gali w Warszawie nagrodzonych zostało ponad 300 małych i średnich firm z całej Polski, prowadzących handel w internecie, o obrotach z przedziału od 50 tys. zł do 100 mln zł. Laureaci musieli ponadto wykazać się zyskiem w 2017 r. oraz wzrostem przychodów r/r.

- Jak wynika z tegorocznego badania towarzyszącego rankingowi, już 96% e-Gazel Biznesu stanowią firmy ze 100% polskim kapitałem. Podobnie Bank Pocztowy jest bezpiecznym, polskim bankiem. Dlatego możliwość zaangażowania się w ten projekt oraz promowania w ten sposób rodzimej przedsiębiorczości, tak skutecznie realizowanej przez laureatów, to dla nas powód do dumy – mówi Robert Kuraszkiewicz, wiceprezes Zarządu Banku Pocztowego.

Istotnym atutem Banku Pocztowego jest zrozumienie i znajomość specyfiki polskiego rynku, dlatego wśród założeń Strategii Banku do 2022 r. znajduje się m.in. aktywny rozwój linii mikrofirm i MSP, w szczególności tych, które są naturalnymi partnerami współpracującymi od lat z Pocztą Polską. 

- W e-handlu kwestia dostarczenia towaru jest bardzo istotna zarówno dla kupującego, jak i sprzedawcy. Tym bardziej cieszy fakt, że aż 52% e-Gazel Biznesu korzysta w tym zakresie z usług Poczty Polskiej. Bank Pocztowy, jako spółka z Grupy Poczty Polskiej, szuka synergii we wspólnych działaniach tak, by móc kompleksowo obsłużyć uczestników rynku e-commerce także w zakresie produktów bankowych, jak wygodne rachunki firmowe, kredyty czy ubezpieczenia – mówi Robert Kuraszkiewicz, wiceprezes Zarządu Banku Pocztowego. 

Usługi Banku Pocztowego, dzięki strategicznemu partnerstwu z Pocztą Polską, świadczone są w jednej z najszerszych sieci dostępu do usług finansowych w Polsce liczącej ponad 4,7 tys. placówek Banku i Poczty.

Organizatorem rankingu e-Gazele Biznesu jest Puls Biznesu, autorem rankingu ARC Rynek i Opinia, a Partnerami: Bank Pocztowy, Poczta Polska, Mastercard, Orlen.

Drukuj komunikat