Zimowa promocja kredytów gotówkowych Banku Pocztowego

Nowości, zmiany, wyróżnienia dla oferty, Promocje, marketing, sponsoring, O Banku Pocztowym

Do 31 marca br. trwa promocja kredytów gotówkowych Banku Pocztowego. Promocyjne warunki to: oprocentowanie wynoszące 12,49% oraz brak prowizji.

Zimowa promocja kredytu skierowana jest do osób będącymi Klientami Banku, jak i osób które nie są jeszcze Klientami Banku Pocztowego. Kwota kredytu może wynosić nawet 150 000 zł. Okres spłaty wynosi do 150 miesięcy.

Zaletą promocji kredytu Raz Dwa są jej atrakcyjne warunki - oprocentowanie 12,49% i prowizja wynosząca 0%. Do ubiegania się o kredyt wystarczą miesięczne zarobki wynoszące 720 zł netto. Ponadto, nowy kredyt może zostać przeznaczony na dowolny cel, w tym na spłatę dotychczasowych zobowiązań Klienta w innych bankach.

Spłata kredytu następuje w równych ratach kapitałowo-odsetkowych. W celu zapewnienia bezpieczeństwa Klienta Bank oferuje do kredytu atrakcyjne ubezpieczenie na życie NNW lub od utraty gotówki.

Osoby, które otrzymają pozytywną decyzję kredytową, mogą dostać bez dodatkowych formalności również Pocztową Kartę Kredytową. Charakteryzuje się ona 55-dniowym okresem bezodsetkowym. W ramach programu premiowego za dokonywanie płatności bezgotówkowych Klient może otrzymać do 240 zł premii rocznie.

O promocyjny kredyt można wnioskować w Placówkach Banku oraz w Urzędach Pocztowych, przez Internet lub za pośrednictwem Infolinii. Wymaganymi dokumentami przy wniosku są: dowód osobisty oraz drugi dokument potwierdzający tożsamość lub w przypadku emerytów/rencistów legitymacja emeryta/rencisty oraz ostatni odcinek emerytury.

Drukuj komunikat