Za granicą bez opłat z Bankiem Pocztowym

Nowości, zmiany, wyróżnienia dla oferty, Promocje, marketing, sponsoring, O Banku Pocztowym

Bank Pocztowy nie pobiera prowizji za płatności kartą za granicą, przewalutowanie kwoty transakcji na złotówki oraz wypłatę gotówki z bankomatów.

Okres urlopowy związany jest zwykle z wyjazdami - często zagranicznymi. Dużą wygodę w podróży stanowi możliwość korzystania z wszelkich wakacyjnych atrakcji bez konieczności posiadania przy sobie gotówki.  - Bank Pocztowy do swoich rachunków oferuje kartę Visa Electron, która pozwala na dokonywanie poza granicami kraju operacji bezgotówkowych bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów - mówi Anna Znamirowska-Stączek - Dyrektor Biura Kart Bankowych w Banku Pocztowym.

Bez prowizji za granicą

Płatności za towary i usługi z użyciem karty debetowej Banku Pocztowego poza granicami kraju odbywają się bez prowizji.  Jeżeli jednak niezbędne okaże się skorzystanie z gotówki, karta Visa Electron dołączana do Pocztowych Kont Standard, Plus i Nestor sprawdzi się również w takim przypadku. Do końca 2009 r. wypłata środków z bankomatów za granicą  jest bezpłatna.

Bank Pocztowy rozlicza wszystkie zagraniczne transakcje na bardzo atrakcyjnych warunkach. Za przewalutowanie kwoty transakcji na złotówki bank nie pobiera prowizji.

Wygodnie i tanio w kraju

Korzystanie z karty płatniczej Banku Pocztowego jest wygodne i opłacalne również w kraju. Bank zapewnia swoim klientom bezprowizyjne wypłaty gotówki w około 5000 bankomatów sieci PKO BP, Kredyt Banku, Cash4You i Euronetu. Tylko z kartą Visa Electron Banku Pocztowego można również bezpłatnie wypłacić pieniądze w ponad 6000 terminali pocztowych w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju.

- Aktywne użytkowanie karty płatniczej na wiele sposobów przyczynia się do obniżenia lub całkowitego uniknięcia kosztów związanych z prowadzeniem rachunku i opłatami za kartę - mówi Anna Znamirowska-Stączek.

Aby bez opłat korzystać z karty Visa Electron wystarczy w przypadku kont Standard i Plus wykonanie w danym miesiącu kartą przynajmniej 3 operacji bezgotówkowych lub na łączną kwotę min. 150 zł. Użytkownikom konta Nestor wystarczy wykonanie co najmniej jednej operacji bezgotówkowej lub wypłaty gotówki.

Również rachunek w Banku Pocztowym może być darmowy już przy minimalnej aktywności klienta. Dla kont Standard i Nestor jest to dokonanie w danym miesiącu operacji bezgotówkowych o łącznej wartości min. 500 zł, a dla konta Plus przynajmniej 1000 zł.

Pocztowe Konta Standard, Plus i  Nestor, do których dołączana jest ta funkcjonalna i tania karta, dostępne są w oddziałach Banku Pocztowego oraz placówkach Poczty Polskiej na terenie całego kraju.

Drukuj komunikat