Rośnie zainteresowanie kredytem Raz Dwa Banku Pocztowego

Bank Pocztowy w liczbach, Promocje, marketing, sponsoring, O Banku Pocztowym

Od 15 lutego br., czyli od startu kampanii reklamowej, Bank Pocztowy udzielił kredytów gotówkowych Raz Dwa o łącznej wartości ponad 17 mln zł.

„Raz - dowód, dwa - gotówka" - to motto prowadzonej przez Bank Pocztowy kampanii reklamowej wspierającej sprzedaż kredytu gotówkowego, który można bardzo szybko uzyskać w placówkach Poczty Polskiej i Banku. Trwająca od 15 lutego br. w radio i telewizji kampania przynosi oczekiwane efekty.

Sprzedaż kredytu Raz Dwa w ciągu pierwszych trzech tygodni kampanii wzrosła w porównaniu do analogicznego okresu sprzed kampanii ponad trzykrotnie. W ostatnim tygodniu na zaciągnięcie tego kredytu w Banku Pocztowym decydowało się nawet 550 osób dziennie - mówi Szymon Midera, Wiceprezes Zarządu Banku Pocztowego, odpowiedzialny za bankowość detaliczną. Tylko przez ostatni miesiąc Bank udzielił ponad 6 tys. kredytów Raz Dwa o łącznej wartości przekraczającej 17 mln zł.

Od pojawienia się produktu w ofercie Banku Pocztowego kwota sprzedanych kredytów Raz Dwa  wyniosła ponad 30 mln zł. Z kredytu szczególnie chętnie korzystają Klienci odwiedzający placówki Poczty. Udział kwoty kredytów Raz Dwa sprzedanych w okienkach pocztowych w ich łącznej kwocie przekracza 80%.

Promujące Bank Pocztowy i szybki kredyt gotówkowy Raz Dwa spoty do 8 kwietnia br. emitowane będą w największych stacjach telewizyjnych - TVP1, TVP2, TVP3, TVN, TVN24, TVN7, Polsat i TV4.  Wcześniej, poza telewizją kampania prowadzona była również w radio oraz placówkach Poczty i Banku.

Kredyt Raz Dwa jest najszybszym i najprostszym rozwiązaniem na niespodziewane wydatki. By z niego skorzystać wystarczy dowód osobisty. Czas do otrzymania gotówki został skrócony do minimum - podczas jednej wizyty w placówce Poczty lub Banku Pocztowego. Wypełnieniem wniosku zajmie się obsługujący pracownik. Wniosek kredytowy dostępny jest również on-line na stronie www.pocztowy.pl. Można w ten sposób pożyczyć od 500 zł do 5000 zł. Okres kredytowania wynosi od 6 do 36 miesięcy. Wszystko bez zaświadczeń, poręczycieli, zgody współmałżonka - po prostu Raz Dwa.

Drukuj komunikat