Pocztowe Konto Plus Banku Pocztowego najlepsze zdaniem ekspertów!

Nowości, zmiany, wyróżnienia dla oferty, O Banku Pocztowym

Rachunek w Banku Pocztowym znalazł się na szczycie rankingu przeprowadzonego przez Gazetę Wyborczą i Open Finance, oceniającego konta oferowane przez 26 największych banków detalicznych.

Bank Pocztowy zwyciężył w kategorii „najlepsze konto dla klienta tradycyjnego".
W nagrodzonym Pocztowym Koncie Plus doceniono przede wszystkim to, że w opłacie za prowadzenie rachunku zawarte jest aż 10 darmowych przelewów w miesiącu, co czyni ofertę banku tańszą od konkurencji. O zwycięstwie Banku Pocztowego zadecydowała również jego dostępność, a więc fakt, że poza oddziałami banku do dyspozycji klientów jest licząca ponad 5 tys. placówek sieć Poczty Polskiej oraz 4,5 tys. bezprowizyjnych bankomatów.

Poza zdobywcą pierwszego miejsca, Pocztowym Kontem Plus, wysokie piąte miejsce
w rankingu Gazety Wyborczej i Open Finance zajęło Pocztowe Konto Standard. Uznanie Pocztowego Konta Plus za najlepsze konto dla klienta tradycyjnego pokazuje, że oferta Banku Pocztowego jest coraz lepsza. W poprzedniej edycji rankingu Bank Pocztowy zajął czwarte miejsce. 

Pocztowe Konto PLUS to nowoczesny rachunek bankowy, przeznaczony dla osób dokonujących wielu rozliczeń, potrzebujących korzystnie zdeponować nadwyżki finansowe
i aktywnie zarządzających środkami finansowymi: przez Internet, telefon, bankomaty, oraz w placówkach Banku lub na dowolnej Poczcie.

Bank Pocztowy powstał w 1990 roku w Bydgoszczy. Jego akcjonariuszami są p.p.u.p. Poczta Polska (75% minus jedna akcja) oraz PKO Bank Polski S.A. (25% plus jedna akcja). Bank Pocztowy posiada największą  w Polsce liczbę punktów pozwalających na wypłatę gotówki bez prowizji. Mocną stroną Pocztowego jest bankowość elektroniczna Pocztowy24.pl, umożliwiająca dostęp do konta 24 godziny na dobę. Bank Pocztowy jako pierwszy w Polsce otworzył internetowy sklep z lokatami. Pod adresem Lokaty-Online.pl można zakupić produkty oszczędnościowe całkowicie przez Internet, bez konieczności wychodzenia z domu. Bank Pocztowy, jako jedyny na rynku, oferuje dostarczenie gotówki pod wskazany adres.

 

Drukuj komunikat