Wakacyjne nagrody z kartą Visa

Promocje, marketing, sponsoring

Od 1 kwietnia 2009 ruszyła promocja Wakacyjne nagrody z kartą Visa. Aby wziąć w niej udział, wystarczy płacić kartą Visa za codzienne i niecodzienne zakupy.

W promocji mogą wziąć udział wszyscy posiadacze i użytkownicy kart Visa Electron i Visa Business Electron wydanych przez Bank Pocztowy. Loteria promocyjna potrwa do 30 czerwca 2009.

Nagrodami w loterii są aparaty Kodak, telefony Samsung, iPody oraz torby sportowe Visa. Na koniec promocji zostaną rozlosowane 3 nagrody główne - każda w wysokości 50.000 zł.

 Aby wziąć udział w zabawie należy dokonać rejestracji transakcji dokonanej kartą na stronie www.visa.pl. Transakcje można też rejestrować wysyłając wiadomość SMS (koszt zgodny z taryfą operatora sieci komórkowej Klienta) pod numer 3339 ze swoim imieniem, nazwiskiem, informacją o dacie dokonania transakcji oraz jej kwocie (np. Jan.Nowak.0404.37,50) lub wysyłając informację przez Gadu-Gadu na numer 33339.

Każdego dnia 10 osób, które jako pierwsze zarejestrują swoje transakcje zostanie nagrodzonych torbami sportowymi Visa, a raz w tygodniu spośród wszystkich zarejestrowanych transakcji, wylosowanych zostanie 50 takich toreb. Dodatkowo rozlosowanych zostanie: 100 aparatów Kodak - spośród wszystkich transakcji zarejestrowanych w kwietniu, 100 telefonów Samsung- spośród wszystkich transakcji zarejestrowanych w maju, 100 iPodów- spośród wszystkich transakcji zarejestrowanych w czerwcu. 

Korzystając z kart płatniczych Visa do Pocztowego Konta Standard i Plus wystarczy w miesiącu wykonać 3 operacje bezgotówkowe na dowolną kwotę, lub jedną taką operację na kwotę min. 150 zł, aby nie ponieść kosztu miesięcznej opłaty za tę kartę. Dla Posiadaczy Pocztowych Kont Nestor do zwolnienia z miesięcznej opłaty za kartę wystarczy jedna dowolna operacja w miesiącu, w co wlicza się także wypłatę gotówki z bankomatu lub z terminala w okienku pocztowym.

Drukuj komunikat