Zmiany w Killer lokacie

Nowości, zmiany, wyróżnienia dla oferty

Bank Pocztowy zwiększa maksymalną kwotę wpłat na 10-dniową Killer lokatę do 20 000 zł. Jednocześnie oprocentowanie wyniesie obecnie 7%.

Ponadto zmianie ulega próg minimalny lokaty, który wyniesie 2 tys. zł. Zmiana oprocentowania związana jest z obniżką stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej oraz obecnymi warunkami rynkowymi. Stawki oprocentowania pozostałych lokat terminowych pozostają na niezmienionym poziomie. Zmiany obowiązują od 27 lutego br.

Wszystkie odnawialne Lokaty Killer założone przed 27 lutego br. będą odnawiane nawet, gdy kwota ich jest mniejsza niż 2000 zł.

Obecnie stopa oprocentowania Killer Lokaty wynosi 7% w skali roku, okres trwania lokaty to 10 dni. Lokata może być odnawialna. W porównaniu do ofert na rynku finansowym jest to bardzo dobra propozycja wśród lokat krótkoterminowych, szczególnie, że dostępna jest w 100% przez Internetowy sklep lokat. Killer Lokata to doskonała oferta dla wszystkich osób, które świadomie i aktywnie chcą zarządzać swoimi finansami.

Do założenia lokaty internetowej wystarczy wypełnić prosty formularz i przelać pieniądze ze swojego konta internetowego na wskazany przez Bank Pocztowy rachunek. Jeżeli klient wybierze lokatę nieodnawialną, po zakończeniu okresu jej trwania pieniądze automatycznie wrócą na konto właściciela wraz z odsetkami. Klienci, którzy stworzą na stronie sklepu on-line swoje konto, mogą w dowolnej chwili sprawdzać, kiedy lokata został otwarta, a także mogą zerwać lokatę.

 

Drukuj komunikat