Alicja 2008 dla Sklepu z lokatami on-line

Nowości, zmiany, wyróżnienia dla oferty

Już po raz drugi Bank Pocztowy został laureatem nagrody Alicja 2008 przyznawanym przez miesięcznik Twój Styl.

W tegorocznym rozdaniu nagród Alicja 2008 Bank Pocztowy uhonorowano nagrodą za wprowadzenie internetowego sklepu z lokatami, z którego mogą korzystać osoby, nie posiadające w banku rachunku.

Aby założyć lokatę internetową w Banku Pocztowym wystarczy wypełnić prosty formularz i przelać pieniądze ze swojego konta na wskazany przez Bank Pocztowy rachunek. Po  zakończeniu okresu trwania lokaty, pieniądze automatycznie wrócą na konto właściciela wraz z odsetkami. Dlatego proces zakładania lokaty on-line nie wymaga podpisywania przez klienta umowy z Bankiem. Potwierdzenie otwarcia lokaty, podpisane przez Bank bezpiecznym podpisem cyfrowym, zostaje przesłane na podany przez klienta adres e-mail.

Sklep z lokatami on-line to najlepsza forma oszczędzania dla osób ceniących sobie czas i wysoki zysk bez ryzyka.  Do najpopularniejszych produktów w sklepie lokat należy Killer Lokata. Stopa oprocentowania wynosi 8 proc. w skali roku, a okres trwania lokaty to zaledwie 10 dni. Lokata jest odnawialna. Maksymalna kwota, jaką można  na niej ulokować to 10 tys. zł.  Ponadto w sklepie lokat on-line dostępne są atrakcyjnie oprocentowane lokaty od 1- do 24-miesięcznej oraz Nowe Konto Oszczędnościowe.

Alicja to przyznawana raz do roku nagroda miesięcznika Twój Styl dla instytucji finansowych za najciekawsze, najkorzystniejsze oraz najbezpieczniejsze dla klienta innowacyjne usługi i rozwiązania. Nagroda przyznawana jest przez niezależne jury, w skład którego wchodzą dziennikarze oraz autorytety na rynkach finansowych. Pomysłodawcą Alicji jest redaktor Andrzej Nartowski, który od wielu lat prowadzi w Twoim Stylu rubrykę „Alicja w krainie pieniądza" poświęconą zagadnieniom finansowym.

Bank Pocztowy pierwszą prestiżową nagrodę Alicja 2004 otrzymał za Pocztowe Konto Nestor dla emerytów i rencistów. O przyznaniu tytułu zadecydowało znamienite grono ekonomistów pod przewodnictwem dr Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Drukuj komunikat