Bank Pocztowy pomaga na święta

O Banku Pocztowym

Każdego roku Bank Pocztowy  zamiast tradycyjnych kartek świątecznych wysyła do swoich klientów życzenia drogą elektroniczną. Zaoszczędzone w ten sposób środki przekazuje potrzebującym.

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym chętnie składamy serdeczne życzenia rodzinie, znajomym, współpracownikom. Jest to także moment, by pomyśleć o najbardziej potrzebujących, dla których Święta mogą nie być miłym, wyjątkowym czasem. Dlatego Bank Pocztowy, jak co roku zrezygnował z drukowania tradycyjnych świątecznych kartek. Ich miejsce zajęła kartka elektroniczna, a zaoszczędzone dzięki temu środki, 5 tys. zł, przekazane zostały na Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szerzawach koło Mogilna. 

Jak co roku Bank Pocztowy zaangażował się w pomoc najbardziej potrzebującym. Darowizny udzielone w tym okresie zostały przekazane dla Rodzinnych Domów Dziecka, Stowarzyszeń pomagającym najuboższym, Ośrodków socjoterapeutycznych, Fundacji pomocy dzieciom. Pieniądze mają pomóc im w organizacji wyjątkowych Świąt, obfitujących w prezenty i tradycyjne wigilijne potrawy. 

Drukuj komunikat