Pocztowe Konto 500+ wyróżnione

Nowości, zmiany, wyróżnienia dla oferty, Promocje, marketing, sponsoring, O Banku Pocztowym, Bank Pocztowy w liczbach

Atrakcyjne oprocentowanie Pocztowego Konta 500+ na poziomie 3 proc. w skali roku dało Bankowi Pocztowemu miejsce na podium rankingu eksperckiego Najlepszych kont oszczędnościowych na rynku.

Drugie miejsce w majowym rankingu Najlepszych kont oszczędnościowych uzyskało Pocztowe Konto 500+ Banku Pocztowego. Z oprocentowaniem 3 proc. w skali roku to obecnie jedno z najwyżej oprocentowanych rachunków oszczędnościowych na rynku, z którego korzystać mogą beneficjenci Programu Rodzina 500 plus.

- Jako Bank Pocztowy staramy się być jak najbliżej Klientów, niezależnie od miejsca zamieszkania. Dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, że Pocztowe Konto 500+, stworzone z myślą o osobach korzystających z Programu Rodzina 500 plus, z którego korzysta blisko 2,6 mln rodzin z nawet najmniejszych miejscowości w całej Polsce, jest obecnie jedną z najatrakcyjniejszych propozycji na rynku – mówi Karolina Stefanowicz, Dyrektor Departamentu Rozwoju Produktów w Banku Pocztowym.

Oprocentowaniem 3 proc. w skali roku objęte są wszystkie środki zgromadzone na Pocztowym Koncie 500+ do kwoty 10 tys. zł. Warunkiem jest wpływ na to konto w danym miesiącu kwoty minimum 500 zł z rachunku dedykowanego do wypłaty świadczenia w ramach Programu "Rodzina 500 plus"

 

Autorem rankingu Najlepszych kont oszczędnościowych w maju 2017 r. jest portal Bankier.pl.

Drukuj komunikat

Kontakt dla mediów

Bartosz Trzciński